← Back to portfolio

Opisy produktów

Published on

Filiżanka Agnes

Agnes tylko czeka, by swoim towarzystwem umilić Ci początek pracy lub popołudniową chwilę relaksu. Napełnij ją gorącym napojem i zadziw się tym, jak wykwintna może stać się nawet kawa rozpuszczalna.

Wszystko za sprawą zgrabnej jej figury, którą idealnie podkreśla cieniutka, lecz trwała porcelana. Agnes stawia na ponadczasową elegancję i nie podkreśla urody zbędną biżuterią - kropkami, paskami czy innym wzorkiem. Dzięki temu będzie pasować i do codziennej, i bardzo uroczystej okazji.

Pojemność filiżanki to 250 ml. Zaleca się mycie ręczne.

Wiertarka udarowa

Tą wiertarką zrobisz otwór nawet w żelbetonie. Umożliwią Ci to dwa dostępne mechanizmy. Do większości prac sprawdzi się ten zębatkowy. Bardziej wymagające materiały obrobisz zahartowanym ślimakiem, który wytwarza większą częstotliwość udarów. Ergonomiczna rączka pokryta antypoślizgowym materiałem zwiększy Twoją kontrolę nad urządzeniem i zapewni komfort pracy. Nieważne czy chcesz zbudować domek na drzewie, czy wiercić w twardych materiałach budowlanych ta wiertarka Cię nie zawiedzie.

Pamiętaj o bezpieczeństwie: chroń słuch i wzrok.

Moc wiertarki: 800 W. Załączono 3 wiertła widiowe.

Sukienka świąteczna dla dziecka

Ubrać dziecko na uroczystą okazję to nie lada wyzwanie. Tu coś gryzie, tam uciska, a do tego nie ma nadruku ulubionej księżniczki.

Ta sukienka ma jednak wszystko, by Twoja córeczka mogła i chciała wystąpić w niej na święta. Ponadczasowa krata świetnie sprawdzi się i na wesołej wigilii w przedszkolu, i obiedzie u surowej cioci.

Ale tu dzieje się przecież coś więcej! Jest tiulowa falbanka, czyli to, co małe królewny kochają najbardziej. Są też błyszczące gwiazdki. Może któraś z nich spadła prosto z nieba i spełni życzenie o wymarzonym prezencie?

A w tej sukience dziewczynka może do woli buszować pod choinką. Nie tylko dlatego, że oba dostępne kolory: biel i czerwień pasują do świątecznego drzewka. Przedłużony tył po prostu zapewnia komfort w zabawie.

Sukienka stworzona została z myślą o młodszych dziewczynkach i występuje w rozmiarach 98-128. Ubierz w nią swoją córeczkę i zobacz, jak na święta przemienia się w młodą damę.