← Back to portfolio

Mieszkanie na sprzedaż jak z obrazka — ebook o tym, jak je przygotować.

Published on

Jak przygotować mieszkanie do sprzedaży

Zatem postanowione – sprzedajesz mieszkanie! Masz już ustaloną cenę. Wiesz, że dobra lokalizacja zachęci potencjalnych kupców. Chwytasz więc za aparat, by zrobić zdjęcia do ogłoszenia. Wtedy orientujesz się, że to, co widzisz w obiektywie nie przypomina kuszących instagramowych wnętrz.

Zaczynasz się zastanawiać. Czy mieszkanie spodoba się osobom, które przyjdą je obejrzeć? A co jeśli w ogóle nie klikną w ogłoszenie? Mieszkań na sprzedaż jest przecież tak wiele. A trzeba sprawić, by jak najwięcej zainteresowanych trafiło właśnie w Twoje progi.

Czy pozostaje Ci konkurować niską ceną?

Proste sposoby, by mieszkanie się spodobało

„Jak przygotować mieszkanie do sprzedaży” to ebook, w którym doświadczona projektantka wnętrz zdradza, co zrobić, by Twoje mieszkanie wywołało efekt WOW u przyszłego kupcy. Poradzi, jak w zaledwie dwa tygodnie zapiąć wszystko na ostatni guzik, by potem już nikt nie mógł się oprzeć urokowi Twojego M4.

Z ebooka dowiesz się np.:

  • jak sprytnie uniknąć gruntownego remontu,
  • jakiej złotej zasady powinna przestrzegać osoba, która chce sprzedać mieszkanie,
  • jakie kilka elementów wystroju odpowiada za 80% wrażenia o całym lokum.

W 10 krótkich rozdziałach ebooka znajdziesz:

  • 15 przykładowych metamorfoz mieszkań,
  • proste triki designerskie, które zawsze się sprawdzają,
  • kompletną checklistę rzeczy do zrobienia podczas przygotowań.

Sprzedaż mieszkania to stresująca sprawa. Jest tyle rzeczy, których trzeba dopilnować. Ustalasz cenę, załatwiasz formalności, żegnasz się z miejscem, z którym łączą Cię szczególne wspomnienia. Pozwól sobie pomóc, choć w tym jednym – przygotowaniu samego mieszkania.

[Tak, chcę ułatwić sobie sprzedaż mieszkania!]